^Врх стране

  • 1 ШК Владимирци победник Прве лиге ЦС 2018
    Победник Прве лиге ЦС 2018 одржане од 14. до 22. септембра 2018. године у хотелу "Шумарице" је ШК "Владимирци", друго место је припало ШК "Младост" из Лучана, а треће ШК "Пожега" из Пожеге.
  • 2 ФМ Озен Дениз победник је 4. меморијала "Селимир Манојловић"
    ФИДЕ мајстор Озен Дениз из Турске победник је 4. меморијалног турнира Селимир Манојловић 2018. који је одржан у Ваљеву. Он је освојио 7 поена из 9 партија. Друго и треће место поделили су ИМ Хирнеисе Тобиас и ИМ Михајло Раодвановић са по 6 освојених поена.
  • 3 Завршен 21. Кадетски фестивал ШСЦС
    У хотелу "Турист" у Краљеву завршен је 21. Кадетски фестивал ШСЦС. Учествовало је 137 такмичара - 89 дечака и 48 девојчица. Фестивал је организовао Шаховски савез Централне Србије у сарадњи са Шаховским клубом "Слога" из Краљева.
  • 4 21. Кадетски фестивал ШСЦС
    Шаховски савез Централне Србије у сарадњи са Шаховским клубом "Слога" из Краљева организује 21. Кадетски фестивал ШСЦС од 8-11. фебруара 2018. године у хотелу "Турист" у Краљеву.
  • 5 ШК Владимирци победник Прве лиге ЦС 2018
    Победник Прве лиге ЦС 2018 одржане од 14. до 22. септембра 2018. године у хотелу "Шумарице" је ШК "Владимирци", друго место је припало ШК "Младост" из Лучана, а треће ШК "Пожега" из Пожеге.

Лиге

Прва лига ЦС 2016 (м)

logo sscs plavi transparentОмладински шаховски клуб "Параћин" победник је Прве лиге ЦС 2016 чиме је стекао право наступа у Првој лиги Србије 2017.

Прва лига Централне Србије за 2016. годину одржана је у периоду од 10. до 18. септембра 2016. године у хотелу „Шумарице“ у Крагујевцу. 

Комплетна статистика се може пронаћи на на сајту chess-results.com >>> 

Коло 01 - Прва лига ЦС 2016
Омладински шаховски клуб "Параћин" - Параћин

Правилник >>> Распис >>>
 
ПРЕНОС ПАРТИЈА УЖИВО

 ----------------------------------------------

Основни састави  >>>
Коначан пласман  >>>
Бергер табела >>>
Рејтинг статистика >>>
РЕЗУЛТАТИ 

 

ТАБЕЛА ТУРНИРА

Бр Назив клуба Место
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
Меч Б
Поени
Место
1
СЛОГА
Деспотовац
*
3
3
4
3
21
39½
4
2
ШАБАЧКИ ШК
Шабац
*
2
3
3
3
3
3
14
34½
6
3
ОШК ПАРАЋИН
Параћин
4
*
4
4
4
3
31
44
1
4
АРАНЂЕЛОВАЧКИ ШК 
Аранђеловац
2
*
1
3
3
3
4
3
2
10
27½
8
5
УБ
Уб
2
5
*
3
4
2
22
35
3
6
ЈАСЕНИЦА
См. Паланка
3
3
3
*
2
3
3
3
9
32
9
7
ГЛУБОЧИЦА
Лесковац
3
½
3
*
2
3
2
9
29
10
8
СЛОГА
Петровац
½
3
3
3
4
4
*
3
16
32½
5
9
СВИТАЊА
Ниш
2
3
½
*
3
2
22
12
10
ВАЉЕВСКИ ШК 2005
Ваљево
3
3
2
2
3
*
12
31
7
11
ПРОГРЕС
Пирот
2
3
3
3
3
3
*
1
5
26
11
12
РАДНИЧКИ ВОДОВОД
Крагујевац
3
3
4
4
3
4
5
*
27
43
2

 

ПАРТИЈЕ 

----------------------------------------------

ФОТО ГАЛЕРИЈЕ 
дан 01
дан 03
дан 04
Коло 01 - Прва лига ЦС 2016  Коло 01 - Прва лига ЦС 2016  Коло 01 - Прва лига ЦС 2016
дан 05
дан 07 и 08
дан 09
Коло 01 - Прва лига ЦС 2016  Коло 01 - Прва лига ЦС 2016  Коло 01 - Прва лига ЦС 2016
 
Свечано затварање
 
   Коло 01 - Прва лига ЦС 2016  

----------------------------------------------

ВИДЕО ГАЛЕРИЈЕ 
Свечано отварање
Први део Лиге
Свечано затварање
Коло 01 - Прва лига ЦС 2016  Коло 01 - Прва лига ЦС 2016  Коло 01 - Прва лига ЦС 2016
ШК Параћин
ШК Раднички Водовод
ШК Уб
Коло 01 - Прва лига ЦС 2016 Коло 01 - Прва лига ЦС 2016 Коло 01 - Прва лига ЦС 2016

----------------------------------------------

У следећој табели можете пронаћи листе регистрованих играча за клубове који се такмиче у Првој лиги Централне Србије 2016.

 

Назив клуба Место Списак регистрованих играча
Слога Деспотовац линк на пдф
Шабачки ШК Шабац линк на пдф
ОШК Параћин Параћин линк на пдф
Аранђеловачки ШК Аранђеловац линк на пдф
Уб Уб линк на пдф
Јасеница Смедеревска Паланка линк на пдф
Глубочица Лесковац линк на пдф
Слога Петровац линк на пдф
Свитања Ниш линк на пдф
Ваљевски ШК 2005 Ваљево линк на пдф
Прогрес  Пирот линк на пдф
Раднички - Водовод Крагујевац линк на пдф

 

Списак страних играча регистрованих за клубове Прве лиге Централне Србије можете преузети на следећем линку: Страни играчи (ворд) >>>

 

Copyright © 2017. Sahovski savez Centralne Srbije  Rights Reserved.