^Врх стране

  • 1 ШК "Раднички водовод" из Крагујевца победник је Прве лиге ЦС 2020
    Победник Прве лиге ЦС 2020 одржане од 10. до 17. октобра 2020. године у хотелу "Цептер хотел Дрина" у Бајиној Башти је ШК "Раднички водовод" из Крагујевца, друго место је припало ВШК 2005 из Ваљева, а треће ШК "Рудар" из Костолца.
  • 2 Почела Прва лига ЦС 2020
    У Цептер хотелу "Дрина" у Бајној Башти почела је Прва лига ШСЦС 2020. Такмичење се одржава у периоду од 10-17. октобра 2020. године уз учешће 12 екипа. Победник ће се пласирати у Прву лигу Србије.
  • 3 Завршен је 23. Кадетски фестивал ШСЦС 2019
    У хотелу "Равни Гај" у Равном Гају завршен је 23. Кадетски фестивал ШСЦС 2020. Фестивал је одржан у периоду од 13-16. фебруара 2020. године уз учешће 201 такмичара (136 кадета и 65 кадеткиња).
  • 4 23. Кадетски фестивал ШСЦС 2020
    23. кадетски фестивал Шаховског савеза Централне Србије одржаће се од 13. до 16. фебруара 2020. године у хотелу "Равни Гај" у Равном Гају.
  • 5 ШК "Раднички водовод" из Крагујевца победник је Прве лиге ЦС 2020
    Победник Прве лиге ЦС 2020 одржане од 10. до 17. октобра 2020. године у хотелу "Цептер хотел Дрина" у Бајиној Башти је ШК "Раднички водовод" из Крагујевца, друго место је припало ВШК 2005 из Ваљева, а треће ШК "Рудар" из Костолца.

Друга лига ЦС (запад)

Друга лига ЦС 2018 - запад

logo sscs plavi transparentАранђеловачки шаховски клуб из Аранђеловаца победник је Друге лиге ЦС 2018 - запад

Аранђеловачки шаховски клуб победио је Шаховски клуб "Лозница град" из Лознице у плеј-офу резултатом 4,5:3,5 и тако се пласирао у Прву лигу ЦС.

У плеј-аут мечу екипа ШК "Слога" из Липничког Шора се није појавила тако да је ШК "Тутин" меч добио службеним резултатом.

Резултати плеј-офа и плеј-аута (ексел) >>>

-----------------------------

Распис другог дела Друге лиге ЦС 2018- Запад (ворд) >>> 

Распис првог дела Друге лиге ЦС 2018 - Запад (ворд) >>>

-----------------------------

Распоред играња можете погледати на сајту chess-results.com >>> 

ПРЕНОС ПАРТИЈА УЖИВО

----------------------------------------------

Основни састави екипа >>>

   

РЕЗУЛТАТИ 

ТАБЕЛА ТУРНИРА

Бр Назив клуба Место
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
Меч Б
Поени 
Место
1
СЛОГА
Липнички Шор
*
3
2
1
4½
4
5
4½
10 
35
10
2
АРАНЂЕЛОВАЧКИ ШК
Аранђеловац
*
4
6
3½
6
5
7
7
25 
60½ 
1
3
ЛОЗНИЦА ГРАД
Лозница
5
4
*
5
4
5
3½
5
4
4½
24 
50
2
4
БАЈИНА БАШТА
Бајина Башта
6
2
3
*
4
3
2
35½
12
5
СМЕДЕРЕВСКИ ШК
Смедерево
4½
*
4
4
4
4
4½
4
20 
48 
3
6
КРУПАЊСКИ ШК
Крупањ
7
2
4
4
*
4
4
5
5
4
17 
46 
5
7
ИВАЊИЦА
Ивањица
3½
3
3
4
4
*
4½
4½
17
45½
6
8
ТУТИН
Тутин
1
4½
4
4
4
*
1
4
4
2½
11
37 
9
9
ПРИКО
Пријепоље
4
3
5
4
3½
7
*
5½
3½
4
18
49½ 
4
10
КРУШЕВАЦ
Крушевац
3
1
4
3
3½
4
2½
*
6
5
8
37 
11
11
СЛОБОДА
Ужице
6
3½
3
4
4½
2
*
4
11
41 
8
12
ЖУПА
Александровац
3½
3½
4
4
5½
4
3
4
*
13
43 
7

 

ПАРТИЈЕ 
пгн 02

----------------------------------------------

ПЛЕЈ-ОФ

...

ПЛЕЈ-АУТ

...

---------------------------------------------- 

ВИДЕО ГАЛЕРИЈА

---------------------------------------------- 

ФОТО ГАЛЕРИЈА

Copyright © 2017. Sahovski savez Centralne Srbije  Rights Reserved.