^Врх стране

  • 1 ШК "Раднички водовод" из Крагујевца победник је Прве лиге ЦС 2020
    Победник Прве лиге ЦС 2020 одржане од 10. до 17. октобра 2020. године у хотелу "Цептер хотел Дрина" у Бајиној Башти је ШК "Раднички водовод" из Крагујевца, друго место је припало ВШК 2005 из Ваљева, а треће ШК "Рудар" из Костолца.
  • 2 Почела Прва лига ЦС 2020
    У Цептер хотелу "Дрина" у Бајној Башти почела је Прва лига ШСЦС 2020. Такмичење се одржава у периоду од 10-17. октобра 2020. године уз учешће 12 екипа. Победник ће се пласирати у Прву лигу Србије.
  • 3 Завршен је 23. Кадетски фестивал ШСЦС 2019
    У хотелу "Равни Гај" у Равном Гају завршен је 23. Кадетски фестивал ШСЦС 2020. Фестивал је одржан у периоду од 13-16. фебруара 2020. године уз учешће 201 такмичара (136 кадета и 65 кадеткиња).
  • 4 23. Кадетски фестивал ШСЦС 2020
    23. кадетски фестивал Шаховског савеза Централне Србије одржаће се од 13. до 16. фебруара 2020. године у хотелу "Равни Гај" у Равном Гају.
  • 5 ШК "Раднички водовод" из Крагујевца победник је Прве лиге ЦС 2020
    Победник Прве лиге ЦС 2020 одржане од 10. до 17. октобра 2020. године у хотелу "Цептер хотел Дрина" у Бајиној Башти је ШК "Раднички водовод" из Крагујевца, друго место је припало ВШК 2005 из Ваљева, а треће ШК "Рудар" из Костолца.

Омладинска лига (м)

Омладинска лига ЦС 2017 - омладинци

logo sscs plavi transparent

Омладинска лига ЦС 2017 - Омладинци

Омладинска Лига ЦС 2016 одржана је у периоду 10-12. новембар 2017. године у вили "Марков конак" у Нишкој Бањи.

Учествовало је 13 екипа омладинаца и 8 екипа омладинки.

------------------

Преузми распис Омладинске лиге (ворд) >>>

Преузми правилник Омладинске лиге (ворд) >>>

----------------------------------------------

Распоред играња, резултате, табелу можете погледати на сајту chess-results.com >>> 

----------------------------------------------

Основни састави екипа >>>

Коначан пласман Лиге >>>

   

РЕЗУЛТАТИ 

 

ТАБЕЛА ТУРНИРА

Бр. Назив клуба Место
Мечева
+
=
-
Меч Б.
Поени
 
1
 РАДНИЧКИ
Трупале 
7
5
2
0
17
18,5
 
2
 СВИТАЊА 
Ниш
7
4
3
0
15
17,5
 
3
 ПАРАЋИН
Параћин
7
4
1
2
13
15,5
94,5
4
 ШКГН НАИС
Ниш
7
3
4
0
13
15,5
92
5
 ОШК ПАРАЋИН 2 - ДЦК 
Параћин
7
3
3
1
12
16
 
6
 СМЕДЕРЕВСКИ ШК
Смедерево
7
4
0
3
12
14,5
 
7
 ДШК ОСНОВАЦ 
Ниш 
7
3
1
3
10
15
 
8
 ЧАСТ И СЛАВА
Пирот
7
3
1
3
10
14,5
 
9
 ДШК ОСНОВАЦ 2
Ниш 
7
3
1
3
10
13,5
 
10
 ЗЛАТАР
Нова Варош
7
2
3
2
9
13
 
11  ПОЖАРЕВАЧКИ ШК Пожаревац 7 2 1 4 7 11,5  
12  НИШКА БАЊА Нишка Бања 7 1 1 5 4  
13
 ЦАРИБРОД 
Димитровград
7
1
1
5
4
6,5
 

 

ПАРТИЈЕ 
пгн 1
пгн 2
пгн 3
пгн 4
пгн 5
пгн 6
пгн 7

----------------------------------------------

ФОТО ГАЛЕРИЈА 

----------------------------------------------

 

Copyright © 2017. Sahovski savez Centralne Srbije  Rights Reserved.