^Врх стране

  • 1 Прва лига ЦС 2017 у Врујцима
    Домаћин Прве лиге Централне Србије од 16. до 24. септембра биће хотел "Врујци" из Бање Врујци.
  • 2 ШКГН "Наис" победник КУП-а ШСЦС
    Шахисти ШКГН "Наис" победници су КУП-а Шаховског савеза Централне Србије за 2017. годину који је одржан у хотелу "Шумарице" у Крагујевцу.
  • 3 Победници Кадетског фестивала ШСЦС 2017
    У Краљеву је завршен Кадетски фестивал Шаховског савеза Централне Србије 2017. Такмичења су се одржала у хотелу "Турист" и у свечаној сали града Краљева у периоду 9-12. фебруар 2017. године. Учествовало је 170 такмичара (117 кадета и 53 кадеткиње). Учеснике, тренере и родитеље на отварању поздравили су у име ШК "Слога" председник Зоран Јаблановић, а у име хотела "Турист" генерални менаџер Милан Јовановић. Такмичење су свечано отворили Иван Бунарџић, члан градског већа задужен за спорт и председник ШС Централне Србије Зоран Бојовић.
  • 4 ОШК Параћин победник Прве лиге ЦС 2016
    Победник Прве лиге ЦС 2016 је екипа ОШК "Параћин" из Параћина. Друго место је припало ШК "Раднички водовод" из Крагујевца, а треће ШК "Уб" са Уба. Лига је одиграна у хотелу "Шумарице" у Крагујевцу у периоду 10-18.9.2016. године, а учествовало је 12 екипа.
  • 5 Прва лига ЦС 2017 у Врујцима
    Домаћин Прве лиге Централне Србије од 16. до 24. септембра биће хотел "Врујци" из Бање Врујци.

Друга лига ЦС (исток)

Друга лига ЦС 2016 - исток

logo sscs plavi transparent

Шаховски клуб "Рудар" из Костолца победник је Друге лиге ЦС 2016 - исток

Шаховски клуб "Рудар" из Костолца победио је Шаховски клуб "Цариброд" у плеј-офу резултатом 6:2 и тако се пласирао у Прву лигу ЦС. 

-----------------------------

Друга лига ЦС 2016 - група Исток одржаће се у хотелу "Шумарице" - Крагујевац у периоду 6-9. октобар 2016. године, а Друга лига ЦС 2016 - група Запад у хотелу "Ливаде" у Прељини код Чачка у периоду 6-9. октобар 2016.

Преузми распис за обе групе (ворд) >>>

--------------------------------------------

У пожаревачком хотелу "Дунав" од 28. до 28. августа 2016. године одржава се Друга лига ЦС 2016 - група Исток (подзона Север). Играју: Каблови (Јагодина), ВГШК (Велико Градиште), Параћин (Параћин), Молошевац (Милошево), Рудар (Костолац) и Пошаревачки ШК (Пожаревац). Подзона Југ се игра од 9. до 11. септембра у хотелу "Лира" у Нишу.

РАСПИС - Друга лига ЦС 2016 - група исток (ворд) >>>

Распоред играња можете погледати на сајту chess-results.com >>> 

----------------------------------------------

Основни састави екипа >>>

   

РЕЗУЛТАТИ 

 

ТАБЕЛА ТУРНИРА

Бр Назив клуба Место
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
Меч Б
Поени
Место
1
КАБЛОВИ
Јагодина
*
2
4
 
2
 
4
4
6
4
6
26
8
2
ВГСК
Велико Градиште
6
*
6
 
 
4
4
3
10
33
7
3
ПАРАЋИН
Параћин
4
2
*
 
½
4
3
 
3
2
21½
9
4
МИЛОШЕВАЦ
Милошево
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
0
0
 
5
РУДАР
Костолац
 
*
6
 
5
3
7
18
44
1
6
ПОЖАРЕВАЧКИ ШК
Пожаревац
4
 
2
*
2
 
4
6
14
36
5
7
ЦАРИБРОД
Димитровград
6
5
 
6
*
3
7
21
41½
2
8
ЕКОНОМИСТ
Ниш
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
0
0
 
9
ЧАСТ И СЛАВА
Пирот
4
4
 
3
4
*
4
4
10
36½
6
10
КУРШУМЛИЈА
Куршумлија
4
4
5
 
5
5
 
4
*
4
18
36
3
11
РАДНИК
Сурдулица
2
 
1
2
1
 
½
4
*
1
15½
10
12
СКГН КОМРЕН
Ниш
4
5
 
 
4
*
14
38
4

 

ПАРТИЈЕ 

----------------------------------------------

ПЛЕЈ-ОФ

Рудар (Костолац) - Цариброд (Димитровград) 6:2 - линк на појединачне резултате >>>

ПЛЕЈ-АУТ

Каблови (Јагодина) - Параћин (Параћин) 6:2 - линк на појединачне резултате >>>

----------------------------------------------

У следећој табели можете пронаћи листе регистрованих играча за клубове који се такмиче у Другој лиги Централне Србије 2016 - Исток.

 

Назив клуба Место Списак регистрованих играча
Каблови Јагодина линк на пдф
ВГСК Велико Градиште линк на пдф
Параћин Параћин линк на пдф
Милошевац Милошево линк на пдф
Рудар Костолац линк на пдф
Пожаревачки ШК Пожаревац линк на пдф
Цариброд Димитровград линк на пдф
Економист Ниш линк на пдф
Част и слава Пирот линк на пдф
Куршумлија Куршумлија линк на пдф
Радник  Сурдулица линк на пдф
СКГН Комрен Ниш линк на пдф

 

 

Copyright © 2017. Sahovski savez Centralne Srbije  Rights Reserved.