^Врх стране

  • 1 ШК "Раднички водовод" из Крагујевца победник је Прве лиге ЦС 2020
    Победник Прве лиге ЦС 2020 одржане од 10. до 17. октобра 2020. године у хотелу "Цептер хотел Дрина" у Бајиној Башти је ШК "Раднички водовод" из Крагујевца, друго место је припало ВШК 2005 из Ваљева, а треће ШК "Рудар" из Костолца.
  • 2 Почела Прва лига ЦС 2020
    У Цептер хотелу "Дрина" у Бајној Башти почела је Прва лига ШСЦС 2020. Такмичење се одржава у периоду од 10-17. октобра 2020. године уз учешће 12 екипа. Победник ће се пласирати у Прву лигу Србије.
  • 3 Завршен је 23. Кадетски фестивал ШСЦС 2019
    У хотелу "Равни Гај" у Равном Гају завршен је 23. Кадетски фестивал ШСЦС 2020. Фестивал је одржан у периоду од 13-16. фебруара 2020. године уз учешће 201 такмичара (136 кадета и 65 кадеткиња).
  • 4 23. Кадетски фестивал ШСЦС 2020
    23. кадетски фестивал Шаховског савеза Централне Србије одржаће се од 13. до 16. фебруара 2020. године у хотелу "Равни Гај" у Равном Гају.
  • 5 ШК "Раднички водовод" из Крагујевца победник је Прве лиге ЦС 2020
    Победник Прве лиге ЦС 2020 одржане од 10. до 17. октобра 2020. године у хотелу "Цептер хотел Дрина" у Бајиној Башти је ШК "Раднички водовод" из Крагујевца, друго место је припало ВШК 2005 из Ваљева, а треће ШК "Рудар" из Костолца.

Лига ЦС (исток)

Лига ЦС 2018 - исток

logo sscs plavi transparent

Шаховски клуб "Бакар" из Бора победник је Лигa ЦС 2018 - исток

------------------------------------

Пропозиције последњих шест кола за Лиге ЦС 2018 - групе Исток, Запад, Север и Југ (ворд) >>>

Пропозиције за Лиге ЦС 2018 - групе Исток, Запад, Север и Југ (ворд) >>> 


Формулар за основне саставе за Лиге ЦС 2018 (ворд) >>>

-----------------------------

Распоред играња можете погледати на сајту chess-results.com >>> 

----------------------------------------------

Основни састави екипа >>>

 

РЕЗУЛТАТИ 

 

ТАБЕЛА ТУРНИРА

Бр Назив клуба Место
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
Меч Б
Поени 
Место
1
ОЗРЕН
Сокобања
*
4
4
3
4 4   4 4  
9
35
8
2
ПАРАЋИН
Параћин
 4
*
3 5 4 3
1
  4
 
6
30
10
3
ВРЕЛО МЛАВЕ
Жагубица
 4 5
*
4 4  
12
35½
6
4
БОЖЕВАЧКИ ШК 
Божевац
3
*
1 4   5 4
 
11
34
7
5
ЗВИЖД
Кучево
5
4 4 7
*
4 4 3   4 4
12
39
3
6
БАКАР
Бор
5 4
*
5  
22
41
1
7
ХЕМИЧАР
Неготин
4
7
4
3
*
  4  
12
38
4
8
ЗАЈЕЧАР
Зајечар
4 4 4 5
*
8F
3  
12
37
5
9
ГРЉАН
Грљан
           
0F
*
     
 
 
 
10
ЂЕРДАП
Краљево
4 4 3 4
5  
*
 
9
33
9
11
КЊАЖЕВАЦ
Књажевац
4
4 4 4  
*
13
37½
2
12
 
 
 
 
 
       
*
 
 
 

 

ПАРТИЈЕ 
.......
.......
.......
.......
.......
.......
.......
.......
.......
.......

----------------------------------------------

ПЛЕЈ-ОФ

...

ПЛЕЈ-АУТ

...

---------------------------------------------- 

Copyright © 2017. Sahovski savez Centralne Srbije  Rights Reserved.