^Врх стране

  • 1 ШК Младост из Лучана победник Прве лиге ЦС 2019
    Победник Прве лиге ЦС 2019 одржане од 13. до 21. септембра 2019. године у хотелу "Цептер хотел Дрина" у Бајиној Башти је ШК "Младост" из Лучана, друго место је припало ШК "Металац" из Горњег Милановца, а треће ШК "Пожега" из Пожеге.
  • 2 22. Кадетски фестивал ШСЦС
    У хотелу "ТИС-Србија" у зајечару завршен је 22. Кадетски фестивал ШСЦС 2019. Фестивал је одржан у периоду од 14-17. фебруара 2019. године уз учешће 156 такмичара (99 кадета и 57 кадеткиња).
  • 3 ФМ Озен Дениз победник је 4. меморијала "Селимир Манојловић"
    ФИДЕ мајстор Озен Дениз из Турске победник је 4. меморијалног турнира Селимир Манојловић 2018. који је одржан у Ваљеву. Он је освојио 7 поена из 9 партија. Друго и треће место поделили су ИМ Хирнеисе Тобиас и ИМ Михајло Раодвановић са по 6 освојених поена.
  • 4 21. Кадетски фестивал ШСЦС
    Шаховски савез Централне Србије у сарадњи са Шаховским клубом "Слога" из Краљева организује 21. Кадетски фестивал ШСЦС од 8-11. фебруара 2018. године у хотелу "Турист" у Краљеву.
  • 5 ШК Младост победник Прве лиге ЦС 2019
    Победник Прве лиге ЦС 2019 одржане од 13. до 21. септембра 2019. године у хотелу "Цептер хотел Дрина" у Бајиној Башти је ШК "Младост" из Лучана, друго место је припало ШК "Металац" из Горњег Милановца, а треће ШК "Пожега" из Пожеге.

Лиге

Омладинска лига ЦС 2016 - омладинци

logo sscs plavi transparent

Омладинска лига ЦС 2016 - Омладинци

Омладинска Лига ЦС 2016 одржана је у периоду 11-13. новембар 2016. године у вили "Марков конак" у Нишкој Бањи.

Учествовало је 11 екипа омладинаца и 5 екипа омладинки.

Коначан пласман омладинаца:

1. Раднички - Трупале, 2. ШКГН Комрен - Ниш, 3. Параћин, 4. Основац - Ниш, 5. Цар Константин - Ниш, 6. Нишка Бања, 7. Пожаревачки ШК, 8. Златар - Нова Варош, 9. Цариброд - Димитровград, 10. Каблови - Јагодина, 11. ОШК Параћин 2 ДЦК.

Преузми распис Омладинске лиге (ворд) >>>

Преузми правилник Омладинске лиге (ворд) >>>

----------------------------------------------

Распоред играња, резултате, табелу можете погледати на сајту chess-results.com >>> 

----------------------------------------------

Основни састави екипа >>>

Коначан пласман Лиге >>>

   

РЕЗУЛТАТИ 

 

ТАБЕЛА ТУРНИРА

Бр. Назив клуба Место
Мечева
+
=
-
Меч Б.
Поени
Место
1
 РАДНИЧКИ
Трупале 
7
5
2
0
17
20,5
 
2
 ШКГК КОМРЕН 
Ниш
7
4
2
1
14
15,5
 
3
 ПАРАЋИН
Параћин
7
4
1
2
13
16,5
 
4
 ОСНОВАЦ
Ниш
7
3
3
1
12
15
 
5
 ЦАР КОНСТАНТИН 
Ниш
7
3
2
2
11
15
 
6
 НИШКА БАЊА
Нишка Бања 
7
3
1
3
10
15,5
 
7
 ПОЖАРЕВАЧКИ ШК 
Пожаревац
7
3
1
3
10
12
 
8
 ЗЛАТАР
Нова Варош
7
3
0
4
9
11,5
 
9
 ЦАРИБРОД
Димитровград 
7
1
2
4
5
11
 
10
 КАБЛОВИ
Јагодина
7
1
1
5
4
9
 
11
 ОШК ПАРАЋИН 2 ДЦК 
Параћин
4
1
1
2
4
6,5
 

 

ПАРТИЈЕ 
пгн 1
пгн 2
пгн 3
пгн 4
пгн 5
пгн 6
пгн 7

----------------------------------------------

ФОТО ГАЛЕРИЈА 

----------------------------------------------

 

Copyright © 2017. Sahovski savez Centralne Srbije  Rights Reserved.