^Врх стране

  • 1 Завршен је 23. Кадетски фестивал ШСЦС 2019
    У хотелу "Равни Гај" у Равном Гају завршен је 23. Кадетски фестивал ШСЦС 2020. Фестивал је одржан у периоду од 13-16. фебруара 2020. године уз учешће 201 такмичара (136 кадета и 65 кадеткиња).
  • 2 23. Кадетски фестивал ШСЦС 2020
    23. кадетски фестивал Шаховског савеза Централне Србије одржаће се од 13. до 16. фебруара 2020. године у хотелу "Равни Гај" у Равном Гају.
  • 3 ШК Младост из Лучана победник Прве лиге ЦС 2019
    Победник Прве лиге ЦС 2019 одржане од 13. до 21. септембра 2019. године у хотелу "Цептер хотел Дрина" у Бајиној Башти је ШК "Младост" из Лучана, друго место је припало ШК "Металац" из Горњег Милановца, а треће ШК "Пожега" из Пожеге.
  • 4 22. Кадетски фестивал ШСЦС 2019
    У хотелу "ТИС-Србија" у зајечару завршен је 22. Кадетски фестивал ШСЦС 2019. Фестивал је одржан у периоду од 14-17. фебруара 2019. године уз учешће 156 такмичара (99 кадета и 57 кадеткиња).
  • 5 ФМ Озен Дениз победник је 4. меморијала "Селимир Манојловић"
    ФИДЕ мајстор Озен Дениз из Турске победник је 4. меморијалног турнира Селимир Манојловић 2018. који је одржан у Ваљеву. Он је освојио 7 поена из 9 партија. Друго и треће место поделили су ИМ Хирнеисе Тобиас и ИМ Михајло Раодвановић са по 6 освојених поена.

Лиге

Лига ЦС 2017 - север

logo sscs plavi transparent

Смедеревски шаховски клуб победник је Лиге ЦС 2017 - север

Смедеревски шаховски клуб победио је Крупањски шаховски клуб у плеј-офу резултатом 5,5:2,5 и тако се пласирао у Другу лигу ЦС. 

---------------------

Пропозиције за Лиге ЦС 2017 - групе Исток, Запад, Север и Југ (ворд) >>> 


Формулар за основне саставе за Лиге ЦС 2017 (ворд) >>>

-----------------------------

Распоред играња можете погледати на сајту chess-results.com >>> 

----------------------------------------------

Основни састави екипа >>>

   

РЕЗУЛТАТИ 

ТАБЕЛА ТУРНИРА

Бр Назив клуба Место
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
Меч Б
Поени 
Место
1
ЛОЈАНИЦЕ
Лојанице
*
3
3
2
4
4
14
40
2
СВЕТИ ИЛИЈА
Липолист
*
4
2  ½ 3 3 4 5 3 5 33
11 
3
ДРИНА
Љубовија
4
*
3
3 6 3 4 6 4 15 46½
4
КРУПАЊСКИ ШК
Крупањ
5
6 5
*
5
5
5
5
30
54
1 
5
МАЧВА
Богатић
5
5
*
4
5
4
2
4
3
15 41½
6
ШАБАЧКИ ШК 2
Шабац
2 3
*
21 49½
7
МАРШИЋ
Маршић
5
3
4
*
4
2 ½ 5 31
12 
8
МОРАВА
Велика Плана
5
5
3
3
4
*
2
10 40½
10 
9
СМЕДЕРЕВСКИ ШК
Смедерево
6
4
4
6
*
6 29  60
10
АРАНЂЕЛОВАЧКИ ШК 2
Аранђеловац
4
2
6
6
*
6 19  47
11
КЛУПЦИ 75
Клупци
4
3
4
3
4
2
*
12
39½
12
ПРОТА СТЕВАН ПОПОВИЋ
Чумић
4
5
5
2
*
13
45½

 

ПАРТИЈЕ 
.......
.......
.......
.......
.......
.......
.......
.......
.......
.......
.......

----------------------------------------------

ПЛЕЈ-ОФ

Крупањски ШК - Смедеревски ШК - 2,5:5,5 - (Појединачни резултати меча)

ПЛЕЈ-АУТ

...

---------------------------------------------- 

РЕГИСТРАЦИЈА КЛУБОВА 2020

Шаховски савез Централне Србије вршиће од 1. до 31. марта и од 15. до 30. јуна 2020. регистрацију шаховских клубова са такмичарског подручја Шаховског савеза Централне Србије и Косова и Метохије.  

Преузми документ за регистрацију 2020 (ворд) >>>
Преузми формулар за регистрацију 2020 (ексел) >>>

fide logo crno beli gensunasumus
 
ecu logo
 
sss120 200
Copyright © 2017. Sahovski savez Centralne Srbije  Rights Reserved.